Tugimaterjal SUPER STABLE 30cm x 5m

Tugimaterjal SUPER STABLE 30cm x 5m

Tugimaterjal SUPER STABLE 30cm x 5m
Kaubamärk: MADEIRA
Tootekood: 9447
Tavahind: 15.00 .-
Kogus: Lisa korvi

SUPER STABLE on hea materjal masintikandite tegemisel ja aplikatsioonideks kuna see tugimaterjal jääb töö alla, mis hoiab materjali ka hiljem korrektselt sirge. Triigimaterjal riide alla, kohas kuhu tuleb tikand on vaja, et tikand püsiks sirge. Tugimaterjali ülejäägid lõika pärast tikkimist ettevaatlikult ära. Ideaalne materjal: paksudele ja venivatele materjalidele, hea tugi tihedatele tikanditele, lapitehnikas, kottid õmblemisel, riidest raamatu kaante tugevdamiseks.
Kasutamisjuhend SUPER STABLE-LE:
Masintikand: SUPER STABLE stabiliseerib ära riide pinna tikkimise ajaks. Lõika rullist vajamineva suurusega tükk tugiriiet. Aseta SUPER STABLE tugimaterjal riide pahemale poole kleebitava pinnaga riide poole. Triigi SUPER STABLE riide külge kinni, kasuta selleks kodus olevat triikrauda, reguleeri triikraua kuumus vastavalt materjalile ja mitte rohkem kui 2 punkti. Kinnikleepimise aeg soltub suuresti materjalist umbes 10 kuni 15 sekundit. Kinnita materjal koos alusmaterjaliga tikkimisraami nii, et materjali parem pool jääb ülesse poole. Kui olete tikkimise lõpetanud, ettevaatlikult lõika ära üleliigne tugimaterjal – seda tehes hoidke pigem kinni tugimaterjalist.
Masinaplikatsioonid: SUPER STABLE fikseerib kanga ja muudab riide stabiilsemaks. See omadus muudab aplikatsiooni rohkem ühtlaseks, tasaseks. Aseta SUPER STABLE kanga tagumise poole alla, mis on mõeldud aplikatsiooniks järgides sama protseduuri nagu kirjeldatud ülevalpool. Ettevaatlikult tõmba aplikatsiooni ümbert tugiriie matejali küljest lahti ja lõika ära, ettevaatust, et ei lõikaks materjali sisse. 
Nööpaugud: SUPER STABLE võimaldab õmmelda nööpauke ilma igasuguse probleemita venivatele materjalidele. Triigi SUPER STABLE riide alla kinni nagu kirjeldatud ülevalpool, õmble nööpauk valmis ja ettevaatlikult tõmba materjali küljest lahti üleliigne tugimaterjal ja lõika ära.
Kotid ja dekoratsioonid: SUPER STABLE saab kasutada ka kui tugevdavat materjali kottide ja dekoratiivsete tekstiilist kaunistuste valmistamiseks. Selleks triigi SUPER STABLE materjali alla kinni nagu kirjeldatud esimeses lõigus.