Masintikkimine

Tikkimine annab sinu tootele või riideesemele unikaalsuse ja luksuslikkuse.

Masintikandiga saab kaunistada nii vanemaid kui ka uuemaid riideid. Uutele rõivastele tikkimine annab kandjale võimaluse eristuda teistest, juba olemasolevatel ja kantud riietel peita tekkinud augud ja plekid. Vanemale kostüümile, pluusile või särgile tikkimisega saab rõivale anda "uut elu" ja värskust. Kingitud käterätikule lisades tikitud initsiaalid muudad kingituse väärtuslikuks. 

Tikandi eeliseks on kulumiskindlus, pesukestvus ja võib julgesti viia ka keemilisse puhastusse.

Tikandeid saab tikkida särkidele, pusadele, seelikutele, jopedele, mantlitele, kleitidele, kampsunitele, töö- ja vabaajarõivastele, pidulikele rõivastele; kodutekstiilidele, froteerätikutele, voodipesukomplektidele jne.

Hinna arvestamine toimub pistete arvu alusel. Palun saata .pdf fail, mida soovite tikkida ja me arvutame Teile välja hinna. Mida suurem on tikitav pind seda suurem on pistete arv. Omame suures valikus tikandifaile.

Firmadele kujuneb toote tükihind logo programmi koostamise hind pluss väljatikkimise hind. Kordustellimuse puhul, kui ei soovita muudatusi varem tehtud logos, ei lisandu programmi hinda. Tikandiprogrammi koostamisel arvestatakse, et täht või kujutis ei saa olla väga väike (tähe kõrgus min. 5-6 mm).

Kasutame ainult kvaliteetseid Madeira Garne tikkimisniite.

Kasutame Husqvarna Viking ja Pfaff tikandeid, mida saate vaadata veebilehtedelt vajutusega vastava tootemärgi peale.

Jälgi meie masintikkimistöid facebookis Husqvarna Viking Stuudio http://www.facebook.com/husqvarnavikingstuudio/ või instagramis @rufflerstudio.