Tugimaterjal AVALON ULTRA 30cm x 3m

Tugimaterjal AVALON ULTRA 30cm x 3m

Tugimaterjal AVALON ULTRA 30cm x 3m
Kaubamärk: MADEIRA
Tootekood: 9441
Tavahind: 15.00 .-
Kogus: Lisa korvi

VALIKUS ON KA: kood 9423 rull 50cm x 50m - hinnaks 87.- eur.

Avalon Ultra on eriti tugev ja kindle vees lahustuv kile. Lubab tikkida tihedaid tikandeid ilma rebenemata. AVALON ULTRA on ideaalne ilma raamita tikkimiseks või kus on vaja anda lisatuge riidele. Kasuta AVALON ULTRA tugimaterjali töödel, kus on vaja kindlamat tuge. Avalon Ultra materjali saab kasutada tikkimiseks nii tikkimisraamiga või ilma. AVALON ULTRA on sobiv suurte tikkimisprojektide tegemiseks, mis ei mahu ära tikkimisraami – on liiga suured.  Vabakäe masintikand: lõika AVALON ULTRA  rullist soovitud suurusega tükk tugimaterjali. Kas pinguta tugimaterjal tikkimisraami või tiki tikkimisraami kasutamata. Veendu, et õmbluspisted oleksid omavahel ühenduses, nii et tikand ei laguneks ära pärast tugimaterjali väljapesemist. Tikand valmis lõika suurem osa AVALON U LTRA tugimaterjalist tikandi kõrvalt ära. Seejärel eemalda ülejäänud tugimaterjal tikandi seest pestes tikandit soojas vees. 
Pitside tikkimine: kas pinguta tugimaterjal AVALON ULTRA (ilma materjalita) tikkimisraami või tiki lihtsalt tugimaterjali pinnale ilma tikkimisraami kasutamata. Seejärel tiki pitstikand kilele, kasutades pitsi iseloomu arvestades vastavat tehnikat. Valmis pitsile on võimalik pärast veel külge tikkida erineva kujuga või teiste värvidega tikandeid. Selleks on soovitav kasutada aerosoolliimi ja liimida tugimaterjali väikesed tükid omavahel kokku. Pärast kui tikkimine on lõpetatud eemalda üleliigne tugimaterjali osa tikandi kõrvalt ära lõigates ja tikandi seest eemalda tugimaterjal AVALON ULTRA tikandit soojas vees loputades. 
Riidetükkidekollaaz kasutades võileivatehnikat: aseta väikesed riidetükid või lõngajupid kahe AVALON ULTRA tugimaterjali vahele. Ettevaatlikult piserda alumisele tugimaterjali pinale haihtuvat liimaerosooli, nii et riidetükid seisaksid kahe kile vahel paigal. Lisaks kinnita  kihid omavahel nööpnõeltega. Tepi töö läbi, et moodustuks võrk, mis ühendab riidetükid omavahel. Kui töö valmis eemalda tugimaterjal soojas vees.