triikimissüsteem Zedi 120

triikimissüsteem Zedi 120

triikimissüsteem Zedi 120
Kaubamärk: Axana
Tootekood: Zedi120
Tavahind: 1 199.00 .- Soodushind: 999.00 .-
Kogus: Lisa korvi

Itaalia tööstusdisaini arengu hea näide.  
Tänu eksklusiivsele Z kujule ja tema spetsiaalsele mehaanilisele süsteemile (2 rahvusvahelist patenti), mis võimaldavad reguleerida  lauda erinevatesse kõrgustesse võimaldamaks triikimist isegi istudes. Kokkupanekuks on vaja ainult kahte liigutust ja seisab iseseisvalt püsti asendis ja võtab vähe ruumi: laiusesse ainult 12 cm koos boileri ja triikrauaga.

Laua Z-kujulisel jalal on kaks paari rattaid mugavaks transportimiseks, võimaldades sirget otseliikumist ja külgliikumist. Laua pind on kuumenev, imamis ja puhumis funktsiooniga ning sisseehitatud aurugeneraatori ja profesionaalse triikrauaga. Aurugeneraator töötab automaatselt täites boileri veega ja saab ka laua küljest eemaldada ning kasutada iseseisvalt koos vastavate tarvikutega puhastamise ja desinfitseerimise eesmärgil.

Lisaks triikrauale on võimalik ühendada boileriga spetsiaalne hari vertikaalseks triikimiseks, ning aurupüstol plekkide eemaldamiseks ja puhastustöödeks.

Kahekordne suletud alumiiniumist laud (rahvusvaheline patent) garanteerib suure kuumuse ja vaakumi andes kasutajale kvaliteetse ja kiire triikimistulemuse.

Kõik toote juures kasutatavad materjalid on kõrge kvaliteediga, eriti alumiiniumist jalg ja laua osad.

Laua pkkus 120cm, laius 42cm, kõrgus 50 - 100cm, kaal 18kg

Boiler 1300W, maht 1 liiter (veepaak 2l), aur 4,5 bar, kuumus 155 kraadi max

Laud: mootor 40W, küttekeha 200W, termostaat 70 kraadi, termokaitse 100 kraadi

Triikraud 800W, termostaat 220 kraadi, termokaitse 300 kraadi. Auru väljalase pidev või impulsiga katkendlik