Husqvarna Viking EPIC 2

Husqvarna Viking EPIC 2

Husqvarna Viking EPIC 2
Kaubamärk: Husqvarna Viking
Tootekood: epic2
Tavahind: 11 999.00 .- Soodushind: 9 999.00 .-
Kogus: Lisa korvi

Vabastage õmblemis- ja tikkimisvõimaluste universum, kasutades mySewnet ™ ökosüsteemi, mis sisaldab tasuta
pilvepõhine salvestus ja disainiülekanne, rakendused, teenuse Project Creator teenus ja värsked ideed, mis on saadaval otsevoogudes
otse ekraanil mySewnet ™ ajaveebist. 
Parim ja ainus ökosüsteem õmblusmasinatööstuses koos wifi-ühendusega, mis võimaldab masinate värskendusi ja disainiülekandeid kõikjal tasuta kastada.
Sirvige ja otsige sobivat tikandidisaini oma DESIGNER EPIC ™ 2 ekraanil esimese mySewnet ™ raamatukogu kaudu. Alustage oma liitumist ja nautige
tuhanded kontrollitud ja kvaliteetseid tikandeid kohandamiseks ja tikkimiseks.

Integreeritud kahe riidesöötjaga tehnoloogia viib teie õmblemise edasi ja edasi, ilma et oleks vaja eraldi ülemist riidesöötjat.
Iga õmbleja unistus! Alati ühtne riidesööde, ükski materjal ei ole enam takistuseks. Suur nõela läbilöögi võime - PARIN OMAS KLASSIS. Ühe nupuvajutusega nõelasilma niidistamine. Suurin õmblusala - PARIN OMAS KLASSIS. Õmblusala valgustus on välja töötatud koostöös optometristidega - PARIN OMAS KLASSIS. Reguleeritav led-valgustiga õmblusjuhik. Tööstuslike niidirullide kasutamise võimalus ilma lisatarvikutega. Suuremad poolid - PARIM OMA KLASSIS. Suur puutekraan, mis töötab nagu sinu tahvelarvuti. Mitmefunktsionaalne jalapedaal - tagasisööde, niidikatkestus.

Lisainfot leiad .http://www.husqvarnaviking.com/en-US/Machines/DESIGNER-EPIC-2

 

Saadaval ainult tellimise peale !