Õmblusmasin Husqvarna Viking Tribute 145M

Õmblusmasin Husqvarna Viking Tribute 145M

Õmblusmasin Husqvarna Viking Tribute 145M
Kaubamärk: Husqvarna Viking
Tootekood: 145m

Eriväljaanne Husqvarna Viking tootemärgi 145 aastase sünnipäeva puhul. Õmblusmasinal on 22 õmbluspistet - valikus on tavaõmblused, dekoratiivõmblused ja venivad õmblused. Õmbluspisted on reguleeritavad laiusesse kuni 5mm ja pikkusesse kuni 4mm. Õmblusmasinal saab reguleerida nõela asendit - vali nõelale just see õige asend tepinguteks või lapitehnika töödeks. Elektrooniline kiiruse kontroll koos läbimisjõuga - täpseteks õmblustöödeks või algajale masina aeglasem õmblemise kiirus. Sisseehitatud õmblusjuhikute kaart - annab tabelis parimad pisteseadistused vastavalt kangale, materjalile ja õmblusvõttele. Nõelasilma niidistaja masina küljes - niidistamine ei ole enam vaevaline. Nõela stopp üleval/all. Ühe sammu nööpauk. Kiire ja lihtne võimalus õmmelda just vajaliku suurusega nööpauke. Mehaanilist masinat on kerge kasutada.

HUSQVARNA VIKING® õmblusmasinal on lihtsalt vahetatavad pressjalad, kaasas 8 pressjalga - tavajalg A, siksak jalg B, nööpaugujalg C, reguleeritav peitõmblusjalg D, lukujalg E, libisev jalg H naha õmblemiseks, ääristusjalg J, automaatne nööpaugujalg R ning kingitusena kaasas veel kolm - krookimisjalg, nöörkandijalg ja paelajalg. Õmblusmasinal saab reguleerida ka pressjala survet erinevate paksustega ja erineva venivusega materjalide paremaks õmblemiseks. Masinaga kaasas ka kõvakate.

Husqvarna Viking õmblusmasinale on saadaval suures valikus lisatarvikuid, mis hõlbustavad sinu õmblemisi või teevad võimalikuks dekoratiivnööri kinnitamise materjali dekoreerimiseks. Vaata lisatarvikuid veebilehelt http://www.e-magin.se/latestpaper/03g36b4g/paper

 

Esita tellimus
Tavahind: 479 .- Soodushind: 429 .-